Busan.jpg

EN YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİ KORE PAZARINDA KEŞFET

VR Boks

''Made in Korea'' Kalitesi

 Güney Kore’nin en önemli Akıllı Sağlık ve ICT Spor Ürünleri üretici firmaları, Busan Belediyesi Techno Park’ın Sanal B2B organizasyonu aracılığıyla Türkiye’den potansiyel iş ortakları arıyor. Sektörün öncü firmalarından 6 üretici, Kore kalitesini Türkiye pazarına kazandırmak adına partnerlerini arıyor.

Teknolojik Ürünler

En Akıllı Sağlık Hizmetleri 

Kore Hükümeti ''Busan'' Belediyesi tarafından desteklenen, üstün AR&GE çalışmaları sebebiyle çağa ve pazarlara yön veren ürünler geliştirmeleriyle ünlü Kore ürünlerinin daha yakından tanımak için hemen bizimle iletişime geçin.

Healthcare-Robotics-Blog-Lakeside-Canva-1536x768_edited.jpg

Katılım Ücretsiz

23 Şubat 2022 tarihinde Zoom'da gerçekleşecek organizasyon kapsamında Koreli Üretici firmalar, Türk alıcılar ile buluşarak, yerli firmaların tedarik zincirlerini kaliteli ve tutarlı üretici temellerine üzerine kurmalarına olanak sağlayacaktır. Katılım için lütfen bizimle irtibata geçin.

210104 코어무브먼트 로고 모음_1.webp

COREMOVEMENT. CO., LTD. 

EMS SPA Sistemleri

Elmus Spa, fiziksel hareketsizlik nedeniyle düzenli egzersiz yapamayan engelliler ve yaşlılar gibi hassas sağlık durumuna sahip bireylerde kas yönetimini destekler.

Kullanıcıların mevcut fiziksel durumlarına göre seçebilecekleri Banyo Tipi/Takım Tipi. üretir

1111.webp

GH INNOTEK
Nefes Egzersiz Maskesi

Solunum güçlendirici maskeye ICT (bilgi ve iletişim teknolojisi) uygulanarak, kullanıcının egzersiz miktarını ve egzersiz özelliklerini izlemek mümkündür, basınca dayanıklı bir solunum güçlendirici maske

휴먼밸런스로고(2단, 1단)_1.webp

Human Balance
Genel fiziksel egzersiz, jimnastik veya atletizm için eşya ve ekipmanlar

Solunum güçlendirici maskeye ICT (bilgi ve iletişim teknolojisi) uygulanarak, kullanıcının egzersiz miktarını ve egzersiz özelliklerini izlemek mümkündür, basınca dayanıklı bir solunum güçlendirici maske

BTP_1.webp

Starlight Dart
Dijital Dart Makinesi

www.스타라이트다트.com

Güncelleniyor.

회사로고1_1.webp

SUNIQ CO., LTD.
Snowboardcular için Süper Destek Ördek / Ayak Bileği Koruma Ekipmanı 

Board'tan en iyi performansı almak için botlarınızı sıkın.

twohands interactive_기업로고_1.webp

Twohands Interactive

AR (Artırılmış Gerçeklik) tabanlı interaktif spor sistemi, daha güvenli ve daha etkili temassız kapalı spor aktiviteleri sağlayan bir platform.

Katılım için hemen başvurun

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!