Busan.jpg

SUNIQ Co., Ltd.

Firma Profili

'Suniq', uyumsuz snowboard ekipmanlarının sorunlarından yola çıkarak ve snowboardçuların deneyimlerine dayalı ürünleri geliştirir.


'Suniq' şirketinin adı, 'Soonik', 'süper' ve 'benzersiz' kelimelerinin birleşimidir. Bu da demek oluyor ki 'Suniq' benim açımdan eşsiz ve üstün ürünler sunuyor. 'Suniq', kendimizin ve başkalarının deneyimlerine dayanarak daha kolay, daha basit ve benzersiz bir şekilde çeşitli spor ekipmanları geliştirir ve sunar. 'Suniq', müşterilerimize odaklanmış bir şirkettir ve müşterileriyle olan bağını güçlendirmeye devam edecektir.


Fonksiyonel - 'Suniq', sporda daha rahat ve kullanımı daha kolay ürünler sunar.

Duygusal - 'Suniq' ekstrem sporlarda yaratıcı/yenilikçi bir teşvik sunar.

Fiziksel - 'Suniq', spor aktiviteleriniz için mükemmel ürünlerle yeteneğinizi geliştirecek.

Ürün Detayları

Super Support Duck

'Süper destek ördeği', çizmelerdeki esnekliğin gücünü artırır. Bu ekipman, 'Süper destek ördeği' ile farklı esneklik seviyeleri ayarlayarak mükemmel bir performansa yardımcı olacaktır.

(Örnek - mavi: sert seviye 0; Yeşil: Sert seviye 3; Siyah: Sert seviye 5)

Esnekliğin gücünü kontrol etmek için snowboard botlarına "süper destek ördeği" yerleştirin.


'Lumi kablosu', aydınlatmanın özelleştirilmesine ve bir mobil uygulama aracılığıyla uzaktan kontrol edilmesine olanak tanıyan, ayrılabilir 16 milyon çok renkli bir LED aydınlatmadır.

'Lumi kablosu', aydınlatmanın özelleştirilmesine ve uzaktan kontrol edilmesine olanak tanıyan akıllı bir bluetooth çok renkli LED aydınlatmadır. Bluetooth entegrasyonu ile bir mobil uygulama üzerinden kontrol edilebilir ve çıktıyı 16 milyon çoklu renk ile belirli bir desende değiştirecek şekilde programlanabilir. Ayrıca bu ürün, USB bağlantı noktası ve/veya taşınabilir pil kullanılarak kolayca şarj edilebilir. Müşteriler, 2m dahil olmak üzere 3 farklı uzunluk türü ile farklı mekanlarda mükemmel özelleştirilmiş aydınlatma efektleri elde edebilirler.