Top Banner-01.jpg

CALAB Co.,Ltd

Firma Profili

CALAB, temiz havayı herkese sunmak ve toplumu daha iyi hale getirmek için ürün üreten Ar-Ge start-up kuruluşudur.


büyük bir şirketin arıtma ve havalandırma Ar-Ge bölümünde araştırmacı olarak çalışan şirket sahibi CALAB'ı kurdu. en son ticarileştirilmiş teknolojilere odaklanıyoruz ve fonksiyonları iyileştirmek ve maksimize etmek için mevcut ürünlere uyguluyoruz.


 Mevcut hava cihazlarının, hava temizleyicilerinin geliştirme süresini normal geliştirme süresinin (yaklaşık 2 yıl) 1/4'ünden daha azına önemli ölçüde azaltan hava kalitesi simülasyon aracı içinde kendi kendini geliştirme yoluyla.


CALAB, hava kalitesini iyileştiren ürün üretiminde uzmanlaşmış olup, "herkese temiz hava" sloganı ile düşük maliyetli ve tüketiciyi yakından ilgilendiren bir ürün yapma amacındadır. aynı zamanda radon, karbondioksit, voc ve tüm zararlı maddeler de toplumsal bir sorun olarak ortaya çıkmaktadır.


Dünyanın ilk silindirik havalandırma filtresi 'Aero Shield'in iç mekan hava kalitesini iyileştirme paketi olarak geliştirilmesi 2019'da tamamlandı ve hava için yeni yenilikçi ürün geliştirmeye devam ediyor. ayrıca dış hava kalitesi için Wadiz fonu 82.270 USD olan giyilebilir bir hava temizleyici (mekanik maske) "Aero Breath" geliştirdik. Ve bu yıl için 2 yeni ürün lansmanı yaptık. Filtre değiştirilebilir maske olan “Aero Breath Fit”. EC sitemizde 246.771 dolar gol attı. Ve araba kabin filtresi olan “Aero Formular”.


ev aletleri/malzemeleri hava iyileştirme alanında dünyanın 1 numaralı şirketi olmayı ve küresel hava kalitesi sorununu çözmek için hava kalitesini iyileştirmeye yönelik yenilikçi teknolojilerle çeşitli yeni ürünleri ticarileştirmeyi hedefliyoruz.

Ürün Detayları

Aero Breath

Aero Breath Fit, mükemmel işleve ve kendi patentli filtresine sahip, filtre değiştirilebilir maskedir.


 Normal pamuklu maskeden 8 kat daha rahat nefes almak için yeni bir filtreleme yöntemi geliştirdik. normal pamuklu maske 50pa hava direnci gösterir, Aero nefes uyumu sadece 5pa'ya sahiptir. ne zaman egzersiz yapsanız veya aktif hareket etseniz rahat nefes almanızı sağlar.


 Filtre için ultra ince toz, finde toz, virüs, bakteri azaltmak ve filtre ömrünü max 4 kat uzatmak için mulfi filtrasyon filtre yapabilen 3d filtre + ultra ince filtre + Nano filtre olan teknolojimizi uyguladık. kullanıcının filtreyi sık sık değiştirmemesini, bakım maliyetinden tasarruf etmesini sağlar.


 Ayrıca ultra ince tozları %95'ten fazla, bakterileri ise %99 oranında yakalar.

Bu filtre teknolojisi, tek kullanımlık maskenin israf sorununu çözmektedir. Bu günlerde tüm dünya tek kullanımlık maske sorununu da beraberinde getiren Pandemiden muzdarip. Maskemiz yılda sadece 4 kez değişiyor, atık miktarını ve karbonu önemli ölçüde azaltıyor. Tek kullanımlık maskeyi yaktığımızda, GHG'ler günde 140ton meydana geliyor (Güney Kore 5.000 milyon nüfus standardı). ürünümüz GHG'leri günde 44 kez azaltır: 3.2ton


 Ayrıca Aero Breath Fit, 2022 Asya tasarım ödülünü kazandı.

 Bu kesinlikle tasarımımızın müşterileri de cezbettiği anlamına geliyor.

 Aero Breath Fit paketinde üç farklı değiştirilebilir renkli kapak bulunur (Siyah, Beyaz ve Bej).


 Müşteri, ruh haline göre maskenin rengini değiştirebilir.

 Ürünümüzün alışveriş noktasıdır, bu nedenle en yeni ürün olan "Aero Breath Fit" geçen ay lanse edilmiştir, Ocak-Şubat döneminde Ec sitemizde 252.100 USD satış yapılmıştır.

 Son olarak, sadece tasarım, işlev ve çevre dostu olarak değil, aynı zamanda fiyatı da makul. günlük 0.15 $ maliyet kullanabilirsiniz

Aero Formula

Aero Formula, bugün 3 Mart'ta piyasaya sürülen en son ürünümüzdür. filtrenin birkaç güçlü yönü vardır.

 

 Her şeyden önce, en uzun filtre ömrü. genellikle normal filtrenin ömrü 6 aydır.

ve filtrenin sık sık değiştirilmesini gerektirir. insanlar rahatsız edici bir şeyden hoşlanmazlar.

ama ürünümüz Aero formül 24 ay ömre sahiptir. müşterinizin çekici noktası olacaktır.


 İkincisi, işlev.

 Normal filtre, geçirgenlik nedeniyle E11 dereceli filtreden daha düşüktür.

daha yüksek seviye filtre, filtre lifi arasındaki yoğun boşluk nedeniyle daha düşük geçirgenlik. Ancak filtre sınıfının E12 seviyesinde olmasına rağmen, sıcak eriyik yapıştırma teknolojisi ile filtrenin büyük geçirgenliğini fark ettik. Sadece ultra ince tozu değil, polen, toz, sarı toz, bakteri ve virüsü de temizlemenize yardımcı olur.


 Son olarak, her türlü araç için uygun olacaktır.

 Biz üreticiyiz ve sizin için yapabiliriz. Kore'de yaygın olarak Hyundai, Kia, Chevrolet var. Yani şimdi o tür bir araba için üretiyoruz. Ama eğer Kanada'daysa, farklı yaygın araba türleri vardır.


 Bana bildirirseniz, 2-3 hafta içinde yanıt veririz, sonra üretebiliriz.

lütfen her şeyi düşünün.