Hakkımızda

hakkımızda.jpg

Şirketimizin stratejisi; müşterilerimiz ile iş çevreleri arasındaki ilişkilerin analizi, onların talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarının belirlenip  istikametleri ve amaçlarına yönelik çözüm odaklı faaliyetler sunmak   üzerine kurulmuştur.

Güvenilir ve kaliteli hizmeti değerleri arasında ilk sırada konumlandıran INNOVA EXPO, etik değerler dahilinde sürekli gelişen ve geliştiren, öncü bir firmadır.

Vizyonumuz

INNOVA EXPO, şirketlerin evrensel kalite ve standartlarda karlılığını arttırabilmeleri için; fuarlara katılım, ikili iş görüşmeleri (B2B), ticari heyet tertibi ve pazar araştırmaları başta olmak üzere sizlere artı değer sağlayacak tüm enstrümanları profesyonel bir anlayış ilkesi ile sunmayı hedefler.

Misyonumuz

Rekabetçi piyasa şartları şirketlerin ihracatçı yapıda olmalarını bir tercih değil bir zorunluluk haline getirmiştir. INNOVA EXPO, bu gerçek dahilinde, uluslararası pazarlarda sürdürülebilir ve karlı bir büyüme için bizlere emanet edeceğiniz şirketlerinizin iş yükünü azalmayı ve süreçlere pratiklik kazandırmayı misyon edinmiştir.