Top Banner-01.jpg

JLU Co., Ltd

Firma Profili

JLU Co., Ltd., 2013 yılında Busan, Güney Kore'de kurulmuş bir güzellik ekipmanları imalat şirketidir.


 JLU, kuruluşundan bu yana, yurtiçi ve yurtdışı birçok ortakla sözleşmeler yaparak küresel bir üretim şirketine dönüşmektedir. Şu anda, JLU'nun Kore'de ve yurtdışında 10'dan fazla distribütör ortağı bulunmaktadır. Denizaşırı ortaklar Çin, ABD ve Baltık ülkelerinde bulunuyor. Ar-Ge departmanını sürekli geliştirerek, müşteri ihtiyaç ve tercihlerine göre geliştirmeye ve yeni ürünler üretmeye devam ediyoruz. Tüm ürünlerimiz CE, ISO ve GMP Sertifikalarına sahip olmaları sonucunda kapsamlı inceleme ve denetimlerden geçmiştir. Şu anda, tüm ürünlerimiz HIFU (Yüksek yoğunluklu odaklı ultrason), SONO (ultrason masajı) ve RF (radyo frekansı) gibi özel özelliklere sahip non-invaziv yüz bakımında uzmanlaşmıştır. Ayrıca, estetik ekipmanlarımıza kriyo, iyontoforez, ovma, AutoMTS ve elektroporasyon gibi popüler işlevleri ekliyoruz. Günümüzde JLU, vücut bakımı için makineler ve evde kullanmak üzere kolayca taşınabilir cilt bakım aletleri geliştiriyor.

Ürün Detayları

I-COOL Plus Win

I-COOL Plus Win, HIFU, Scrubber, AutoMTS ve Ion Rod ile Soğutma&Isıtma gibi temel fonksiyonlara sahip en çok satan cihazlardan biridir. HIFU, son derece yoğun odaklanmış ultrason enerjisi yayan ve cilt altında 4 mm derinliğe ulaşan 4 MHz frekansına sahiptir. Scrubber saniyede 24.000 titreşim yaparak ölü deri hücrelerinin nazikçe pul pul dökülmesini sağlar. AutoMTS, sadece cilt yüzeyinde ve epidermis bölgesinde küçük yaralar oluşturmaya izin veren 0,24 mm uzunluğunda iğnelere sahiptir ve cilde kolayca nüfuz etmek için serum ve kozmetiklere erişim sağlar. Ayrıca, küçük yaraların iyileşme süreci, cildi yenilenmeye, daha fazla kolajen ve elastin üretmeye teşvik eder, bu da akne sonrası izlerin ve yara izlerinin iyileşmesine yardımcı olur. Soğutma&Isıtma, sıcaklığı -15°C ile +45°C arasında ayarlayarak kriyo etkisi sağlar. Tüm işlemlerden sonra gözeneklerin önce buharlaşmasını, ardından serinletici etki ile cildi sakinleştirmesini ve yatıştırmasını sağlar. İyon Çubuk ile Soğutma&Isıtma kullanımı, kısa anlık voltaj ile ciltte geçici delikler açarak ve ciltte geçici delikler açarak kozmetik aktif bileşenlerinin daha iyi emilmesine yardımcı olan Elektroporasyon prensibini sağlar.

HYSONIC

HYSONIC, kişiselleştirilmiş bir güzellik cihazıdır. SONO ve HIFU el aletlerine sahiptir ve SONO için frekans tipini ve HIFU uzunluk tipini seçmeyi sağlar. SONO 4 tip frekansa (1,3,10,17MHz) sahiptir ve dalga boylarında ultrason yayarak lenf masajı sağlar, iltihaplı cilt durumunu hafifletir ve kolajen üretimini uyarır. Ayrıca ultrason penetrasyon derinliğine (1.5mm/3.0mm/4.5mm/6.0mm) bağlı olarak 4 tip HIFU vardır. Çift çene bölgesi için kullanılan 6.0mm hariç hepsi yüz için kullanılır. HYSONIC'e iki adede kadar HIFU bağlayıp aynı anda kullanmak mümkündür. HIFU ciltte lifting, sıkılaşma ve sıkılaştırma etkilerine neden olur. Ayrıca isteğe bağlı olarak AutoMTS'yi HYSONIC'e bağlamak da mümkündür.

HYSONIC IOT

  • HYSONIC IOT, RF, SONO, HIFU, Cooling&Heating, Ion Rod ve BLT Scrubber olmak üzere toplam 5 fonksiyona sahip, tam yüz bakımı sağlayan en yeni cihazdır. Temsili el aleti RF'dir (Radyo Frekansı). Radyo Frekansı, cilt dokularının ısısını artıran ve onları rahatlatan iğneler aracılığıyla voltaj uyarısını serbest bırakarak cilt metabolizmasını ve nem dengesini iyileştirir. BLT Scrubber, daha net ve parlak bir cilt için siyah noktaları etkili bir şekilde gideren ve gözenekleri temizleyen saniyede 28.000 titreşim yapan yükseltilmiş tipte bir temizleyicidir.