Medi Bio 2.png

TRADE ON – Güney Kore Tıbbi Cihaz ve Sağlıklı Yaşam Ürünleri B2B İkili İş Görüşmeleri

Dövme Silme

Kalite Tesadüf Değildir.

Seul İş Konseyi İhracat Platformu “TRADE ON” online ve fiziksel olarak düzenlediği etkinlikler ile uluslararası firmaları Koreli üretici ve ihracatçılarla buluşturuyor. Kore ile iş ilişkisi kurmak ve ticaretini büyütmek isteyen firmalar, TRADE ON – Güney Kore Tıbbi Cihaz ve Sağlıklı Yaşam Ürünleri B2B İkili İş Görüşmeleri ile yeni fırsatlar yakalıyor.

Mamografi ile Doktor

Güncel Ekipman = Net Sonuçlar

Ultrason ve lazer makinalarından, tanı cihazlarına; medical ekipmanlardan, ağız ve diş sağlığı ürünlerine kadar bir çok Tıbbi Cihaz ve Sağlıklı Yaşam Ürünleri üreticisi ile tanışma fırsatı sizleri bekliyor.

Image by Goby

Ücretsiz Katılım

Tek yapmanız gereken aşağıda yer alan firma listesinden görüşme yapmak istediğiniz firmaları belirlemek ve INNOVA Expo’ya bildirmek.

12 ve 13 Temmuz tarihlerinde Zoom üzerinden gerçekleşecek TRADE ON – Güney Kore Tıbbi Cihaz ve Sağlıklı Yaşam Ürünleri B2B İkili İş Görüşmelerinde yerinizi alın!

ecotron.png

ECOTRON Co.,Ltd.

Ecotron Co.,Ltd firması parçalardan (HFG, Monoblok) son sisteme (Cerrahi C-kollu X-ray Sistemi, Dijital Taşınabilir X-ray Sistemi, Mobil X-ray Sistemi, Konvansiyonel X-ray Sistemi, Dental X-ray) kadar Kore'de üretim faaliyeti gösteren ve günümüzde dünyada 40'tan fazla ülkeye ihracat yapan bir firmadır. Hali hazırda CE, ISO, FDA vb. uluslararası sertifikalara sahip olup, radyasyon alanında gerçekleştirdikleri sürekli yeniliklerle dünyanın en önde gelen tıbbi cihaz üreticisi olmayı hedeflemektelerdir.

color seven.jpg

COLOR SEVEN CO.,LTD

Vizyonumuz, etkili, güvenilir ve her zaman her yerde kullanım rahatlığı sunan PAMS teknolojimizle entegre olmuş tıbbi cihazlar geliştirmektir.

20181031111524-84b80cb3fc-01.jpg

BuheungMedical Co.,Ltd.

RF, SONO, HIFU, Soğutma&Isıtma, İyon Çubuğu ve BLT Scrubber olmak üzere toplam 5 fonksiyona sahip, tam yüz bakımı sağlayan güzellik bakım cihazı

SNJ.png

SNJ

Tıbbi ve estetik cihaz üreticisi.

EXOSYSTEMS.png

EXOSYSTEMS Inc.

EXOSYSTEMS, sağlık teknolojisi tabanlı bir üreticidir. Rehabilitasyon kullanıcılarına değer katmak için temel tıbbi teknolojileri birleştirmeye odaklanmaktadırlar.

DAEJU.png

DAEJU MEDITECH ENGINEERING CO., LTD.

DAEJU MEDITECH ENGINEERING CO., LTD.; 15 yılı aşkın bir süredir dermatoloji cihazı konusunda uzmanlaşmış İhracat & Ar-Ge & İmalat Şirketidir.

SLW.jpg

SLW CO.,LTD

Doğal sabun tüketim malları

HEALCERION.png

Healcerion Co., Ltd

Healcerion Co Ltd, Dördüncü sanayi devrimi ile entegre bir dijital sağlık platformu geliştirme tutkusu ile Kore'den dünyaya yayılıyor.

IMBDX.jpg

IMBdx, Inc.

Kanserin teşhis edilmesi, izlenmesi ve tedavi edilmesinde devrim yaratmaya adamış, sıvı biyopsi odaklı bir hassas onkoloji şirketidir.

cubebio.png

CUBEBIO Co., Ltd.

İn vitro teşhis teknolojileri ve erken safhada kanser teşhisine yönelik, idrarda kansere işaret eden biyobelirteçlerin araştırılması ve geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır.

medimecca.jpg

Medimecca Co., Ltd.

Dental implant sistemi üreticisi

bluereo.png

BLUEREO Inc.

Elektrikli diş fırçası "G100" üreticisi

visionmed.png

VISIONMED LTD

VISIONMED LTD sağlık sektöründe aktif,  profesyonel bir ticaret şirketidir.

ok medinet.png

OK MedinetKorea

Ortopedik ve beyin cerrahisi tıbbi cihazlarının imalatı

b86e0a_5b1dae7cfa2f4573850a344e8208ce9c_

Core Value ltd

Sağlık kameraları ve yüz yüze olmayan tıbbi konsültasyon platformları geliştiren bir yeni girişim firması.

y&d.jpg

Y&D INTER TRADE

Ağız Bakımı Gıdaları ve Çevre Dostu Kozmetik Üretim ve İhracatında Uzman Firma

jimwoo.png

Jinwoo Bio Co., Ltd.

JINWOO BIO, dünyada ilk kez Katı Hyaluronik Asit Teknoloji Platformu (SHTP) kullanarak yeni tıbbi cihazları ticarileştirdi.

primetech.jpg

PRIMETECH Co., LTD.

PRIMETECH, çeşitli bakteri ve virüslerden kendini korumayı geliştirmeye yarayan UV-C sterilizatör üreticisidir.

heartface.png

Heartface Co.,Ltd.

Çevre dostu bir doğal kozmetik ve ev gereçleri üreticisidir.

Talep Merkezi

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!