Top Banner-01.jpg

QTT Co.

Firma Profili

Koruyucu diş bakımı için yapay zeka teknolojilerine dayalı bir diş hekimi kendi kendine muayene uygulaması geliştirmektedir. (2017'de kuruldu)

Hizmetlerimizle diş hekimliğini birleştirmeyi ve dijitalleştirmeyi amaçlıyoruz.

Pusan Ulusal Üniversitesi Diş Hastanesi ile 160 bin vakanın yüksek kaliteli ağız sağlığı verilerini toplayın

Ticarileştirmenin ilk adımı olarak Japonya'da Softbank ve ABD'de TruAbutment ile yazılım satış sözleşmeleri.

e.apo Mobile, akıllı telefonunuzla sözlü özçekimler çekerken ve anketleri doldururken derin öğrenme teknolojisi aracılığıyla ağız sağlığı raporları sağlar ve kullanıcıları bir diş hekimi ziyareti ihtiyacı hakkında bilgilendirir.

Ürün Detayları

e.apo Mobile

  • Dünyanın ilk derin öğrenme tabanlı AI ağız sağlığı analizi mobil uygulaması olarak, dişlerinizi ve periodontal durumunuzu AI ile analiz eden ve puanlayan akıllı ağız sağlığı yardımcı hizmetiniz olabilir. Ağız sağlığının öneminin çıtasını yükseltebilir ve aynı zamanda diş hekimlerinin çıtasını düşürebilir.

  • Bu uygulamayı denediğinizde akıllı telefon kamerası aracılığıyla sözlü özçekimler yapabilir ve kişiye özel ağız sağlığı raporunu anında kontrol edebilirsiniz.

e.apo C&H

  • Web tabanlı bir SaaS programı olarak, diş hekimi randevusunun hasta açısından rahatlığını artırabilir ve diş hekimi açısından diş tedavilerinin ve hasta yönetiminin etkinliğini artırabilir.

  • e.apo Mobile ile bağlantılı olarak, dişhekimleri, hastaların akıllı telefon uygulamasından oluşturulan hastaların verilerini alabilir ve işleyebilir, bu da hastaların bir dişhekimliği hizmetine kolayca erişmesini sağlar.